Erektsiooniabi lehel pakutavaid tooteid toome Eestisse ja turustame juba alates 2015 aastast aga idee teha eraldi meeste seksuaalelu parandamisele suunatud e-pood, saabus 2019 aasta lõpus. Selle ajendiks oli tõsiasi, et mehed on muutunud oluliselt teadlikumaks ja otsivad lahendusi enda terviseprobleemidele. Me oleme kõik inimesed ja keegi meist pole täiuslik, seega ei maksa häbeneda oma murega meie poole pöörduda. On hea meel tõdeda, et elame maailmas, kus on olemas sellised abivahendid, mis aitavad meil ennast paremini tunda.

Oleme oma pakutavat tootevalikut selekteerides hinnanud kvaliteeti, tuntud kaubamärke ja klientide tagasisidet. Meile on olulised eelkõige tulemused ja tervisele ohutus. Meie ladu asub Eestis ning kõik tellimused postitatakse teele reeglina hiljemalt järgmisel tööpäeval. Austame Eesti E-kaubanduse Liidu e-poe müüjatele seatud häid tavasid. Tellitud kaubale kehtib 14-päevane tagastamisõigus. Pakendame oma kauba diskreetselt, see tähendab, et saatepakendit vaadates ei ole võimalik aimata selle sisu. Austame Sinu isikuandmete privaatsust.

Meil on siiralt hea meel, et oleme avanud turvalise ja usaldusväärse ostukeskkonna ning loodame olla abiks paljudele meestele, kes on hetkel üksi oma probleemiga.

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.