Peenisepump ja selle kasutamise kasulikkusest

Peenisepump Ja Selle Kasutamise Kasulikkusest

Võib arvata, et peenisepump on hiljutine leiutis aga tegelikult on see kasutuses olnud juba üle 50 aasta ning selle tööpõhimõte on olnud ikka sarnane tänapäeval müüdavate pumpadega. Pumba sees tekitatav vaakum immiteerib naturaalse erektsiooni tekkimist peenises. Vaakum tõmbab vere peenisesse, mis aitab erektsioonil tekkida. See meetod töötab isegi täieliku erektsiooni puuduse käes kannatavate meeste puhul. Tänapäeva peenisepumbad on aga täiustatud veelgi paremini vaakumit hoidvateks ja varustatud erinevate turvalisust silmaspidavate vahenditega.

Meditsiinilist tähelepanu saanud meetod erektsioonihäiretega võitlemisel

Kuigi me elame ajastul, kus erektsioonihäirete vastu on laialdaselt levinud tableti ja operatsioonipõhine ravi, siis erektsioonipumbad on siiki üks esimesi asju millest raviarstid oma patsentidega arutavad.

Enamjaolt on erektsioonihäired põhjustatud kehvast peenise verevarustusest. See võib olla füüsiline või psüholoogiline põhjus. Peenisepumbad võimaldavad mõlemal juhul soovitud erektsiooni, kuna veri tõmmatakse peenisesse vaakumi abil.

Peenisepump küll otseselt ei ravi erektsioonihäiret aga enamus mehi on võimelised peale pumba kasutust astuma seksuaalvahekorda või masturbeerima. Bathmate peenisepumpasid valmistava ettevõtte uuringu kohaselt olid 85% meestest rahul võimekusega, mida pumba kasutamine neile andis ja 1/3 neist suutis ka regulaarselt ejakuleerida.

Suurem peenise suurus

Ei saa salata, et peenisepumpade kasutamisega on seotud ka märgatav peenise ajutine suurenemine nii pikkuselt kui jämeduselt. Olenevalt peenise varasemast suurusest ja pumba kvaliteedist võib pikkust juurde tulla isegi 5-7 cm ning seda on võimalik säilitada vahekorra ajaks kandes peeniserõngast. On siiani vaieldav küsimus kas regulaarne 10min päevas peenisepumba kasutamist võiks ka püsivaid tulemusi anda aga siinkohal ei ole meditsiini valdkonna inimesed veel üksmeelt leidnud. Kui soovite püsivaid tulemusi, siis soovitame vaadata treeningvahendeid, mis töötavad peenise venitusmeetodil.

Paranenud erektiooni tugevus

Sul ei pruugi olla küll täielikku erektsioonihäiret aga kõik ei tööta just alati 100% nii nagu vaja. Hea peenise verevarustus on üks võtmeaspekte korraliku erektsiooni saavutamisel – erekteerunud peenises on umbes 8 korda rohkem verd kui lõtvunud peenises. Seda silmas pidades annab pumpamine kindlasti tugevama ja püsivama tulemuse kui ilma selleta. Lisaks peeniserõngast kasutades võid kindel olla, et saad verevarustust peenises ka peale pumpamist ise reguleerida. Tuleb aga meeles pidada, et üle 30 min ei soovitata peeniserõngast järjest kasutada.

Suurem seksuaalne nauding

Peenisepumbad on algselt loodud ikkagi meditsiinilisi eesmärke silmas pidades aga paljud mehed, kes ei kannata erektsioonihäirete käes on avastanud need seadmed lisastimulatsiooni saamiseks. Peenisepumpasid ja rõngaid ostetakse ka naudingute intensiivsemaks muutmise eesmärgil. Loomulikult pumpa seksleluna kasutades tuleb siin silmas pidada sarnaseid turvareegleid ja ei maksa pumbata liiga kaua ja liiga tihti.

Väiksem risk

Peenisepumba kasutamisega seonduvad riskid on võrdlemisi väikesed võrreldes operatsiooni või pideva tablettide söömisega kaasnevate ohtudega. Kindlasti tuleb erektsioonipumbaga kaasasoleva kasutusjuhendiga tutvuda enne kasutamist ja soetada kvaliteetse tootja kaup nagu seda on näiteks Bathmate hüdrotehnoloogial töötavad peenisepumbad.

Kokkuvõtteks

Kui soovid suuremaid peenise mõõtmeid, alternatiivset meetodit erektsioonihäiretega võitlemisel või uut sekslelu, siis peenisepump saab olla abiks. Proovi see võimalus järele ja sa ei kahetse ning kindlasti ei pea kahetsema seda ka sinu partner.

Vaata lisaks Bathmate pumpade tootja kodulehekülge

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.