Eelmine
Andropharma Curvature Toidulisand peenise sirgendamiseks

Andropharma Curvature Toidulisand Peenise Sirgendamiseks | 30 tabletti

34.90
Järgmine

Confortex Preservatiivid 144tk

24.90
Confortex preservatiivid

Toidulisand Peenise Suurendamiseks | Andropharma Penis | 30 tabletti

Kuumakse al. 5.93€ / 6 kuud

Original price was: 39.90€.Current price is: 34.90€.

.

Kirjeldus

Andropharma Penis on arstide poolt välja töötatud ja meestele mõeldud looduslikest koostisosadest ja vitamiinidest koosnev toidulisand.

PEENISE SUURENDAMISEKS

  • Andropharma tabletid on mõeldud toniseerivaks lisandiks tavatoidule kui oled läbimas peenise suurendamiseks mõeldud treeningut kasutades peenisepumpa või venitusseadet. Andropharma toidulisand sisaldab õiges koguses tsinki ja B3 vitamiini, mis toetab rakkude uuenemist.

EREKTSIOONI TUGEVDAMISEKS

  • Andropharma toidulisand toetab sugutungi suurenemist tänu testosterooni näärmete stimulatsioonile. See on võtme elemendiks meeste seksuaalsuse arenemisel. Suurem testosterooni tase on aluseks genitaalide kasvule, suurenenud sperma tootlikkusele ja suurenenud sugutungile.

HOIDA ÄRA EREKTSIOONI PROBLEEME

  • Üks erektsiooni puudulikkuse peamisi põhjuseid on halb verevarustus ja vere tsirkulatsioon peenises. Andropharma toidulisand aitab kaasa verevarustuse paranemisele.

KOOSTISOSAD:

Peamised koostisained on Tribulus terrestris, hõlmikpuu biloba, ženšenn, must pipar, tsink, vitamiin B3 ja L-arginiin. Tribulus terrestris stimuleerib testosterooni taseme ja libiido tõusu. Ginkgo biloba ja ženšenn vaskularisatsiooniks ja verevoolu suurendamiseks, mis aitab parandada erektsiooni ja suurendada sugutungi. Must pipar stimuleerib ainevahetust ja parandab toitainete imendumist. Tsink, vitamiin B3 ja L-arginiini aitab raku jagunemist, kasvu ja parandamist.

Soovitatav kogus treeningu ajal on 1 tablett päevas vähemalt 30 päeva jooksul. Karbis 30 tabletti

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.