Peenise suurus on paljudele meestele depressiooni tekitav teema. Isegi kui on olemas sellele kiire lahendus nagu peenisepump, mis annab ajutise tulemuse suurenenud peenise näol. Paraku ei anna see siiski püsivaid tulemusi. Õnneks on olemas ka sellele probleemile lahendus. Selleks kasutataksegi peenise treeningseadmeid, mis toimivad venitusmeetodil. Tegemist on kliiniliselt testitud ja püsivaid tulemusi andva meetodiga.

Loe edasi

Peenise venitusmeetod ei ole midagi uut. Venitusseadmed on olnud juba mõnda aega meeste poolt kasutuses. Algselt võeti need kasutusse operatsioonijärgse seadmena, mis hoidis peenise sirgena, et kiirendada paranemist. Ei võtnud kaua aega kui saadi aru, et tegelikult annab seade ise paremaid tulemusi kui operatsioon ja nii võetigi peenise venitusseadmed laialdaselt kasutusse.

Peamised põhjused, miks kasutada peenise venitusseadet

  • Turvaline meetod kasvatada nii lõdva kui erekteerunud peenise suurust
  • Jäädavad tulemused
  • Saab kasutada igapäevaselt riiete all kandes
  • Hoidu valulikest operatsionidest
  • Saab kasutada vajadusel ka peenise sirgendajana

Mis on peenise venitusseade ?

Peenise venitusseade kinnitatakse lõtvunud peenise juure ja peenisepea külge ning seade venitab mõlemat poolt üksteisest eemale. Aja möödudes survet järk-järgult suurendatakse. Seda meetodit on arstide poolt uuritud ja tulemused on dokumenteeritud.

Kui kaua ma võin peenise venitusseadet kanda?

Erinev venitusseadme bränd annab kaasa oma seadmega vastavad juhised aga üldine reegel nõuab päevas 3-6h kasutust. Nagu juba mainitud saab seadet edukalt kanda riiete all ja seda ka näiteks tööl olles kui töö tegemine ei eelda palju liikumist.

Millal on tulemused märgatavad?

Enamus kasutajaid ei näe tulemusi enne 6 nädalast treeningut, seega on vaja kannatust ja pühendumust.

Kui suurt peenise kasvu võib oodata?

Briti Uroloogide Seltsi (British Association of Urological Surgeons) poolt läbiviidud uuringu andmetel täheldati keskmiseks peenise suurenemiseks kahe kuu vältel igapäevaselt 4h seadet kandes 2,3 cm lõtvunud peenise ja 1,7 cm erekteerunud peenise pikenemist. Uuringut saad lugeda siit.

 

Näitan kõiki 4 tulemust

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.