Milline mees ei sooviks saada paari lisasentimeetrit vööst alla poole ja me ei räägi siin kõhust. Selle soovi täideviimiseks on olemas valutu võimalus, mis lisaks parandab seksuaalset võimekust. Selleks on sul vaja korralikku peenisepumpa.

Loe edasi

Peenisepumba kasulikkusest

  1. Naudi tugevamat erektsiooni
  2. Meditsiiniliselt tõestatud erektsioonihäire parandamise meetod
  3. Ajutine võimalus suurendada peenist (jämedus ja pikkus)
  4. Suurendab verevarustust peenises paremaks tunnetuseks
  5. Puudub vajadus potentsiravimite järgi
  6. Pole vaja operatsiooni ega valusaid meditsiinilisi meetodeid

Kui otsid internetist korralikku peenisepumpa, siis on targem teha ära korralik uurimustöö. See võib olla ebamugav teema aga pole põhjust häbeneda ega piinlikkust tunda.

Pane tähele, et kuigi paljud peenisepumbad on valmistatud kehasõbralikest meditsiini standardile vastavatest materjalidest ei ole tegemist siiski meditsiiniseadmega

Vaakumit tekitavad peenisepumbad pole ainult erektsioonihäiretega meestele vaid ka neile, kes pole rahul oma peenise suurusega või erektsiooni tugevusega. Soovitame valikuid tehes valida mõni tunnustatud tootja nagu näiteks Bathmate.

Erektsiooniabi soovitab peenisepumpa kasutada kui soovite lühiajaliselt suuremat peenist ja tugevamat erektsiooni ning teil ei ole aega igapäevaseks treeninguks. Kui aga soovite püsivamaid tulemusi, siis on paremaks alternatiiviks peenise venitusseadmed.

Kas kubemepiirkonda peaks eelnevalt raseerima?

Kõigile meestele ei pruugi see meeltmööda olla aga pumba efektiivsuses on vahe olemas kui ihukarvad ei takista vaakumi teket. Mida vähem karvu seda parem. Soovitame selleks kasutada spetsiaalset trimmerit.

Osta õiges suuruses peenisepump

Loe enne ostu sooritamist põhjalikult tootekirjeldusi, et leiaksid endale sobiva suurusega pumba. Paljud mehed soovivad automaatselt soetada kohe kõige suurema pumba, see aga ei ole optimaalne lahendus parimate tulemuste saavutamiseks. Samas ei tasu ka liiga väikese kambriga pumpa osta, sest peenis saab suureneda ainult selle ulatuses. Kui oled ikka segaduses ja ei oska õiget valikut teha, siis võta meiega julgelt ühendust.

Mis omadused peaksid penisepumbal olema?

Oleme enda tootevalikut piiranud ainult eelnevalt head tagasisidet saanud pumpadega ja spetsialiseerunud Bathmate brändile. Põhjus selleks on väga lihtne, neil on kõrged kvaliteedinõudmised oma toodangule ja kõik, mida ühelt peenisepumbalt oodata on olemas. Bathmate on nr 1 maailmas oma hüdrotehnoloogiaga, mis tähendab et pumpa on võimalik kasutada nii kuivalt kui märjalt. Just tänu vee surve ärakasutamisele tagatakse optimaalsemad ja tervisele turvalisemad tulemused. Samuti on kõik Bathmate pumbad varustatud kiirventiiliga, millega on võimalik pumbas olevat rõhku hetkega reguleerida.

Mida oodata peenisepumba pikemaajalisest kasutamisest?

Peenisepumba kasutamine võib paarisuhtes olla piinlik tegevus aga kui arutada asjad partneriga eelnevalt läbi, siis on ka tulemused lihtsamini saavutatavad. Pumbast võib olla väga palju abi enesekindluse taastamisel ja isegi purunemise ohus oleva suhte päästmisel. Tegemist on küll aega nõudva protsessiga aga järjekindlus on siinkohal võti ja tulemused on seda vaeva väärt.

Näitan kõiki 8 tulemust

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.